Program  16 listopada 2019 sobota

 Całość pokazu będzie tłumaczona na język polski.
Widzowie otrzymają zestawy słuchawkowe (bez dodatkowych opłat) do odbioru tłumaczenia, jeśli zgłosili taką chęć.

POKAZ GŁÓWNY
Pokaz główny od godz. 18.30. do ok. 22.30
Wejście dla widzów od godz. 17.45

Podczas pokazu głównego we Wrocławiu Monty Roberts będzie prezentował pracę z 4 różnymi końmi, które zgłoszą do pokazu różni właściciele z Polski.

18.30 START i POWITANIE
18.35  MONTY ROBERTS  powie kilka słów wstępnych
od ok.19:00 Monty Roberts
- praca z surowym koniem, który nigdy nie miał siodła, ani człowieka na grzbiecie, koń podczas pokazu przyjmie pierwsze siodło i wędzidło w swoim życiu i pierwszego człowieka na grzbiecie,

- pokaz korekty konia z problemami behawioralnymi, np. konia który nie daje nóg, kopie, jest płochliwy, nie daję się dotknąć w głowę, lub nie akceptuje zabiegów weterynaryjnych, itp.

OK. 20.00 PRZERWA 30 min. - Monty Roberts jest dla Was dostępny do zdjęć i autografów

OD ok. 20.30 Monty Roberts
- pokaz jak pracować z koniem, który wykazuje problemy czy bunt podczas jazdy pod siodłem, np. bryka, staje dęba, kopie,  gryzie, itp. 

- nauka wchodzenia do przyczepki z koniem, który bardzo ostro odmawia wejścia

Ok. 22.30 - ZAKOŃCZENIE

W połowie pokazu głównego będzie przerwa - podczas której uczestnicy będą mogli zrobić sobie czas na zdjęcia z Monty Roberts`em, czy zdobyć autograf. Również po zakończeniu pokazu, Monty będzie dostępny dla Was do zdjęć i autografów.

 
POKAZ VIP

Pokaz dla VIP od godz 16.30. - 17.30
wejście dla biletów VIP od 16.00

 Podczas tej części dodatkowo będzie jeszcze jeden pokaz w wykonaniu certyfikowanego instruktora Monty Roberts, a komentowany przez samego Monty Roberts`a, czas na zadawanie pytań i rozmowę w wąskim gronie z Monty Roberts`em, zdjęcia i autografy i poczęstunek.
Po części dla VIP i małej przerwie rozpocznie się pokaz główny.

Podane godziny poszczególnych części mogą nieco ulec zmianie w zależności od potrzeb pokazu.

Będzie również stoisko sprzedażowe, w sprzedaży m.in sprzęt do treningu marki Monty Roberts, kantary dually, liny do lonżowania, wędzidła, również płyty  szkoleniowe  DVD i gadżety,  a także do kupienia licencjonowane kursy Monty Roberts, które odbędą się w Polsce.
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję